Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-25, 07:56   #4364
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Mam zupełnie nieużywany rozświetlacz VL, wymiankowych wątków nie lubię, nie mam się ochoty w to bawić - rozwiązanie jedno, all.

A to 37zl to nie była cena wyjściowa - też mnie wkurza wykupowanie limitkowych produktów, z drugiej strony - rozumiem kupienie czegoś bez namysłu, co prędzej czy później ląduje na all.
Na blogu vix była ankieta "co chcecie dostać w następnym rozdaniu" jedną z opcji był rozświetlacz właśnie,ale większość głosowała na pędzel więc pewnie rozświetlacz poszedł na all i został wylicytowany za 37ł.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
No mi się zdarzyło sprzedać zmacany przeze mnie rozświetlacz za sumkę przekraczającą jego wartość, ale to nie moja wina, że się Kupujący o niego tak bili , wywoławczo był tani jak barszcz
Na allegro to często tak jest, że nawet jak pozbywasz się rzeczy zbędnych/kupionych w ciemno/etc. i pozbywasz się bez chęci zarobku, to się za jakiś czas okazuje, że kilku osobom na tym zależy i cena skacze...
Kiedyś dawno kupiłam w jakiejś osiedlowej drogerii róże Essence (po 2,50zł. ) z l. niedostępnej w Naturach, kupiłam sobie i jednej z dziewczyn z tego wątku, ja swojego używałam,a tej dziewczynie niepodpasował i też go wystawiła na licytację, cena końcowa była zaskakująco wysoka (aż zaczęłam się zastanawiać czy nie sprzedać swojego,aż taki dobry nie był ) Co robią z ludźmi edycję limitowane

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2012-10-25 o 08:02
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując