Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-24, 09:57   #2406
shindy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Dot.: Frezarka - ceny, opinie, frezy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A czemu oddawałaś swoją?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Frezarka która do mnie przyszła wyglądała już na używaną, obudowa bazy nie łączyła się w tylnej części i mam wrażenie jakby ktoś ja otwierał, majstrując przy frezarce.
Brudna, zakurzona z odciskami palców i włosami w pudełku.
Na początku chciałam wymiany ale potem uznałam że za duże ryzyko mając na uwadzę że negatywów na allegro przybywa cytuję " "Co prawda na szybkość wysyłki nie można narzekać. Ale frezarka przyszła popsuta odesłana w czwartek NAPRAWIONA nie nowa przyszła dopiero po 2 tygodniach ..." więc sorry nie mam ochoty wydawać 650zł na coś co może oddał ktoś inny bo było zepsute Dodatkowo obsługa poziom żenada, nie oddano mi pieniędzy pomimo faktu że mineły już dwa tygodnie bo uwaga pan specjalista do spraw obsługi klienta nie wiedział na jakie konto ma przesłać należność (wysłałam wiadomośc z nr konta zaraz po tym jak odesłałam frezarkę na swój koszt do nadawcy pomimo że miał się zjawić po nią kurier). Na pytanie co zrobił przez te 2 tygodnie aby ustalić na jakie konto ma przesłać zwrot, zero odpowiedzi. Inspekcja handlowa powinna do nich zajrzeć.
shindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując