Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziwny problem...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 22:33   #3
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: dziwny problem...

Cytat:
Napisane przez nnesia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam 20 lat i mam dość dziwny problem, nie mam się komu wygadać więc piszę tutaj.
Jestem z moim Tż od ponad roku, żyjemy ze sobą na odległość, widujemy się co weekend. Było nam razem bardzo dobrze, nie narzekałam na niego, mogę powiedzieć, że był we mnie wpatrzony jak w obrazek, a ja w niego. W pewnym momencie zaczęło się coś pomiędzy nami psuć - coraz częściej się kłóciliśmy, mieliśmy problem z dogadaniem się w kwestiach w których wcześniej się dogadywaliśmy było mi z tym cholernie ciężko.
2 tygodnie temu odezwał się do mnie na facebooku pewien kolega, jest 10 lat starszy ode mnie. Zaprosiłam go na kawę, o czym mój tż wiedział, było to czysto koleżeńskie spotkanie, a mój tż nigdy nie miał nic przeciwko temu żebym spotykała się z kolegami.
Więc spotkałam się z kolegą na kawę, nie powiem ucieszyłam się z tego spotkania, bo dawno nie widziałam się z tym właśnie kolegą.
Problem w tym, że zaczęłam coraz częściej myśleć o tym koledze
była sytuacja gdy ten właśnie kolega napisał mi sms'a z pewnym pytaniem, odpowiedziałam mu, po czym "w ramach wdzięczności" obiecał mi zabrać mnie na kawę i przejażdżkę w pewne miejsce, a ja się głupia zgodziłam dziewczyny teraz jest mi mega głupio, że się w ogóle zgodziłam na to spotkanie, i czuje że robię coś złego spotykając się z kolegą pomimo tego, że wiem że nic do niego nie czuję. Przesadzam?
Plączesz się w zeznaniach Albo coś czujesz do kolegi albo nie czujesz.
Spotykanie się z kolegą za plecami chłopaka to jest coś zlego, jeśli kolega Ci się podoba.
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując