Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-29, 22:56   #55
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Mysibaba
Witam ciepło wszystkie koleżanki Ja tu dopiero od niedawna a wiec wątek jak znalazł dla mnie Wszystko (chyba) juz przeczytalam. Właśnie jestem w trakcie zamawiania niezbędnych elementow do robienia biżuterii (moze to za duze słowo jak na początki). No i juz tydzien zmieniam swoje zamowienie na qnszcie, bo wciaz wielu rzeczy nie jestem pewna Nie wiem czy dobrze robie zamawiając od razu srebrny drut ,bigle i kuleczki zaciskowe (nie lubie podróbek a drut posrebrzany to taka nieszlachetna wersja srebrnego ). Czy wg Was dobrze robię? I jeszcze pytanie dotyczące kleju - czy można używac kleju zwykłego typu "Kropelka"? I jeszcze jeden dylemat: czy drut srebrny grubosci o.5 mm "udźwiga" (nie wygnie sie) kule z onyksu o średnicy 10 mm ( chcę zrobic bransoletkę z 6ciu takich kul).
Jak mi sie cos przypomni to oczywiscie jeszcze napiszę .
Pozdrawiam Was wszystkie .

Jeżeli będziesz rozsądnie korzystała z drutu, tworzyła przemyślane kompozycje i po prostu starała się go nie marnować, to dobrze zrobiłaś. Natomiast jeżeli jesteś osobą, która robi wszelkie rzeczy z wielkim rozmachem, to nie zazdroszczę Twojemu portfelowi
Natomiast drucik o przekroju 0,5mm jest stanowczo za cienki. Srebro najlepsze jest 0,7mm, a drucik posrebrzany 0,6mm i 0,8mm.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując