Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w wyborze/doborze mebli
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-28, 07:39   #129
LYPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Wiec tak, jestem z Warszawy i szukam czegoś naprawdę stylowego, nowoczesnego i ekstrawaganckiego, niekoniecznie właśnie w książce adresowej. Dlatego pytam Was, czy znacie może sklepy, które na prawdę się wyróżniają. Cena w sumie nie gra roli, sypialnia jest niewielka, a mieszkanie to nowe budownictwo. Mam zamiar stworzyć sobie biały, "sterylny pokój" z nowoczesnym wykończeniem. Wiecie, takie coś, co czasem widzi sie w filmach, bogaty człowiek, białe przestrzenie, plazma na ścianie...coś w tym stylu, tylko mała przestrzeń i bez takich zbytków jak telewizor . Dziękuję z góry za wszelkie namiary, również za prywatnych wykonawców, robiących na zamówienie.

Ja sądzę, że tego typu meble (tzn dużo solidniejsze, ale droższe) są ok. tak długo, jak kogoś na niego stać po prostu. Jeżeli prezes firmy zarabia 10razy wiecej niż jej pracownik, to z powodzeniem może inwestować w marke, a i tak,jak meble mu się znudzą, nie będzie miał problemów, żeby je wymienić. I nie będzie musaił się ograniczać do jednego mebla, bo na resztę nie będzie go stać. To po prostu inny styl życia. Przeciętny człowiek nie może sobie na coś takiego pozwolć. I tyle.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-09-29 o 21:05 Powód: POST POD POSTEM - KORZYSTAJ Z FUNKCJI "EDYTUJ"
LYPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując