Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-27, 09:27   #1931
annn_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86042300]
2. Tu chcesz robić im smrodu? Nie wiem w jaki sposób... My od zawsze ostrzegamy przed takimi dobytkami, wystarczy poprosić o weryfikację.
Smrodu to możesz im narobić idąc na policję. Handel podróbami w naszym kraju jest przestępstwem, więc policja MUSI zająć się tą sprawą. Nas uświadamiać nie musisz.
[/QUOTE]

2. A w taki że po wpisaniu kluczowych haseł "Uwaga na outlet-perfum.pl Perfumy-Testery" ( wiem kofiguracja hasła może się nie przytrafić, ale gdyby ktoś miałby czas poszukać dłużej na pewno na 3, 4 stronie wyszukiwarki znajdzie odnośnik wyskakują linki do tego miejsca i innych , ach internet jest cudowny prawda ? .. do tej pory gdy probowalam zweryfikować w/w sprzedawce ani śladu w sieci (wyłącznie w grupach pefumiarskich * do których nienależalam), tylko profil na fb zachwalany przez całą masę kobiet, które jak wywnioskowałam z komentarzy pełne zdziwienia wobec mojego postu .. nie maja pojęcia że ten sprzedawca może je oszukiwać. Oczywiście te które domyśliły się oszustawa- nie ma po nich śladu. Myśle że warto zostawić ślad. Wiele kobiet robi zakupy podobnie jak ja , czyli nie należy do żadnych grup wyłącznie przeszukuje zasoby sieci poprzez wyszukiwarke. Pozdrawiam !

Edytowane przez annn_es
Czas edycji: 2018-10-27 o 09:39
annn_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując