Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza dla mnie mamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-06, 19:43   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: metamorfoza dla mnie mamy

A ja bym chciała zobaczyć zdjęcie Twojej mamy w takich rozpuszczonych włosach i bez okularów, twarzą na wprost aparatu, tamto gdize siedzi na murku nic nie pokazuje, widać tylko super fajne włosy ale nie widać twarzy!
na drugim zdjęciu ze spiętymi to też wiele nie pokazuje. jeśli to jej fryzura na co dzien, to lepiej ją zmienić, ale jeśli ma tak ładne i gęste włosy jak na zdjęciu z wakacji, to bym się powstrzymała z obcinaniem.
To typowo polska mentalność, że jak kobieta po 40 - 50 tce to zaraz, natychmiast oberżnąć jej te włosy, bo to 'nie wypada', nie pasuje, bo to bo tamto'.
typowo polskie - potem całe ulice takich opitolonych na krótko "chryzantem" chodzą.
wcale nie jestem zdania, ze krótkie włosy odmładzają, bzdura, to kwestia bardzo indywidualna i też zależna od kondycji włosów.,
Co do koloru, absolutnie zadnych ciepłych odcieni, a juz na pewno nie bordo, i nie ciemne, agresywne rudości, mama wygląda mi na typ chłodny, sądząc po odcieniu oprawy oczu i kolorze tęczówek. najlepiej, zeby oscylowała wokół blondów (byle nie za jasnych)

zatem czekam na lepsze zdjęcie.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując