Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 19:38   #2370
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o podkłady to mineralny dla mnie najlepszy jest Annabelle matujący, (używam też najciemniejszego jako bronzera), ale szukam obecnie dobrego płynnego. Miałam BB z benecosa, ale dla mnie za ciemny, chociaż efekt daje bardzo fajny i całkiem nieźle kryje. Teraz używam 100% pure kremowy podkład i jest różnie, jak mam dobrze nawilżona skórę to wygląda rewelacyjnie, jak mam przesuszoną to podkreśla wszystko. W szafce czeka na testy jeszcze podkład z Avril.
Moim hitem jest błyszczyk z lavery, wcześniej każdy drogeryjny produkt do ust mi je wysuszał, a po nałożeniu tego czuje wręcz ulgę. Mam też kredki z lavery i avril i sobie chwalę, chociaż niczym nie powalają.
Macie jakieś doświadczenia z paletkami cieni? Narazie jeszcze męczę paletkę zoevy, ale jak skończę to myślałam o tej z lilo lolo, potrzebuje kilka neutralno-brązowych cieni, a nie lubię się cackać z pojedynczymi.
Z paletkami nie. Mam cienie pojedyńcze, sypkie w dodatku (wolę prasoewane) ale i tak je uwielbiam - z Clare Blanc.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora