Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-29, 18:18   #3993
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
podałabyś link do grupy D? chciałam dawno temu dołączyć, ale nie przyjęli mnie

Mam nadzieję, że działa -->

https://www.facebook.com/groups/411690225530273/



Cytat:
Napisane przez hexe22 Pokaż wiadomość
ciuchów i szmatek do twarzy przyłożyłam już setki, pogubiłam się w tym - dlatego posłałam poza moim ogólnym opisem i wrażeniami, również zdjęcie w wersji - absolutnie niepodkolorowanej.
sama więcej już sobie nie wymyślę, bo tak jak pisałam - zwyczajnie się w tym gubię i nie wiem już właściwie w czym się lepiej czuję a w czym lepiej wyglądam.

wampierz - co do testu szminek, robiony od lat jaskrawe, chłodne, wyraźne - na wieczór jak najbardziej. lub do czerni ciuchów.
ciepła czerwień i ciepłe nudziaki podbijające jedynie naturalną barwę ust - na codzień. przy bielach i szarościach są super.
maluje się raczej delikatnie, podkreślam oko i brew, ujednolicam bladą twarz pudrem.

kaguya - brązy nie są dla mnie dobre, ocieplają mnie i rozmamłują, no nie wiem jak to inaczej określić, ale wyglądam w nich staro i nieelegancko.
Ciemna zima, czysta zima - coś w tym jest, do ostrych kontrastów podmalować się muszę głównie chyba dlatego, że mam problemy z cerą (zaróżowienia) i lekko rozjaśniony naturalny kolor brwi/rzęs przez hennę której kiedyś używałam.

posyłam foto - wersja wyrównanej cery (bez zakrytych worów pod oczami), minimalnie muśnięte rzęsy i brwi plus nudziak na ustach z dzisiejszego zdjęcia na zewnątrz w deszczu, ale jednak świetle dziennym.
No jak biel i szarości, to na pewno nie Jesień Jeśli szarości czyste to na bank Zima. No i czysta biel tylko Zima.

Jeśli obiektywnie pasują ci raczej czyste, raczej chłodnawe, nie zgaszone, to Zima. Jeśli najczystsze, najbardziej nasycone to Czysta Zima. Ale poobserwuj, jak reagujesz na kolory Ciemnej Zimy, wtedy porównaj. Żadna Ciemna Zima nie zniesie jaskrawych przy twarzy (czystych, mocnych, nasyconych, ale nie neonów - kolory neonowe nie występują w kolorystyce ludzkiej).
Może się okazać, że będziesz gdzieś na granicy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora