Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-29, 18:30   #3995
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez hexe22 Pokaż wiadomość
ciuchów i szmatek do twarzy przyłożyłam już setki, pogubiłam się w tym - dlatego posłałam poza moim ogólnym opisem i wrażeniami, również zdjęcie w wersji - absolutnie niepodkolorowanej.
sama więcej już sobie nie wymyślę, bo tak jak pisałam - zwyczajnie się w tym gubię i nie wiem już właściwie w czym się lepiej czuję a w czym lepiej wyglądam.

wampierz - co do testu szminek, robiony od lat jaskrawe, chłodne, wyraźne - na wieczór jak najbardziej. lub do czerni ciuchów.
ciepła czerwień i ciepłe nudziaki podbijające jedynie naturalną barwę ust - na codzień. przy bielach i szarościach są super.
maluje się raczej delikatnie, podkreślam oko i brew, ujednolicam bladą twarz pudrem.

kaguya - brązy nie są dla mnie dobre, ocieplają mnie i rozmamłują, no nie wiem jak to inaczej określić, ale wyglądam w nich staro i nieelegancko.
Ciemna zima, czysta zima - coś w tym jest, do ostrych kontrastów podmalować się muszę głównie chyba dlatego, że mam problemy z cerą (zaróżowienia) i lekko rozjaśniony naturalny kolor brwi/rzęs przez hennę której kiedyś używałam.

posyłam foto - wersja wyrównanej cery (bez zakrytych worów pod oczami), minimalnie muśnięte rzęsy i brwi plus nudziak na ustach z dzisiejszego zdjęcia na zewnątrz w deszczu, ale jednak świetle dziennym.
Po szminkach to bym wyeliminowała zimy Ciepła czerwień i nudziaki to niezbyt naturalne kolory dla zim.. chociaż zależy co masz konkretnie na myśli.
W bieli mogą się też czuć dobrze jasne sezony, niekoniecznie zimy.

Zresztą, tak jak Wampeirz napisała - musisz mierzyć i powoli będzie Ci się kalrować. Na pewno bym nie eliminowała wiosennych sezonów.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-02-29 o 18:54
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora