Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-02, 22:33   #441
lady_lena
Przyczajenie
 
Avatar lady_lena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 15
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Ja biore bratek w tabletkach od 19.08 i jestem mega zadowolona (jak narazie). Fakt, że od początku sierpnia diametralnie zmieniłam swoją dietę, czyli zero słodyczy, ostrych przypraw, tłustych, smażonych potraw. Do tego piję b. dużo wody i herbatka zielona 2 razy dziennie. Myślę, że to także wpłynęło na stan skóry i organizm zdążył się trochę oczyścić do czasu kiedy zaczęłam brać bratek. Nie miałam jeszcze wysypu, zamiast tego mam twarz gładką jak nigdy (mam nadzieję, że nie zapeszę) kiedyś nie wyszłam z domu bez makijażu a od kilku dni nie używam nawet korektora czy pudru i super się z tym czuję
Myślę, że na walkę o ładną cerę składa się kilka rzeczy: dieta, zdrowy tryb życia, pielęgnacja (ale nie nadmierna) i pozytywne myślenie. Nigdy nie miałam problemów z trądzikiem ale nie było dnia bez "syfków", jedne się goiły, pokazywały się nowe paskudy.
Mam nadzieję, że wysyp mnie ominie jeśli będę kontynuowała moją strategię a jeśli nawet mnie dopadnie to trudno, przeżyję
A bratka jak najbardziej polecam dziewczynom, które chcą jedynie poprawić wygląd skóry, wygładzić ją. Oczywiście w połączeniu z ww. rzeczami, samo się nic nie zrobi
__________________
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium...
lady_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując