Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-09, 12:58   #3978
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

i dziękuję wszystkim, a mam bonus do czerwoniaków - sensique fantasy glitter frozen berries
p.s wskazujący nie jest aż taki długi - to cień pada tak.
śliczny, też go mam

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
u mnie hean nr 488 lawenda ze srebrnym pyłkiem, którego nie widac

edit: Babo z miasta: bajzelkosmetyczny.blogspo t.com
bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i co by tak na pusto nie pisać, wklejam moje pazury
zdjęć mam dużo więcej, jednak brak czasu na ich przetworzenie

miłego wieczoru
wszystkie mi się podobają! a co to za zieleń?

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

Ja ogólnie mam taką cerę że nie mogę jej za bardzo nawilżać bo wtedy to zachowaj Panie ile mam różnych "gości" na twarzy
Używam przeważnie kosmetyków na bazie spirytusu salicylowego i krem przeciw wypryskom delikatnie nawilża i matuje!
A na noc obecnie Brevoxyl ale nie polecam każdemu gdyż dla cery wrażliwej i delikatnej może być zdecydowanie za mocny
Ogólnie godny polecenia jest żel punktowy z Flosleku ideał ale coś go ostatnio ciężko dostać
Oczywiście nie wspominając o różnego typu maskach i peelingach bo bez tego ani rusz

poszukam i zanotuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Dziewczynki.... Ten nowy top zapowiada się na prawdę genialnie!
Po piatkowym ponad godzinnym szaleństwie na basenie, kilkudniowy reaktywowany mani nie dał rady.... ale w piątek na pazyrkach wyladował czerwony orzełek, i nowy top. Całość wytrzymała sobotnią wizytę na basenie bez najmniejszego uszczerbku! Taka sztuka nie udała się jeszcze nigdy. Uwielbiam to cudeńko.
dokładną nazwę proszę

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Aaaa...spróbuj zaolejować włosy potraktowane odżywką/maską to jest dopiero efekt
można coś więcej?
jaka maska, byle jaka? ile to trzymać? i da się nałożyć olej na takie włosy w ogóle?
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-01-09 o 12:59
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora