Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-27, 01:44   #3626
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość
ale mnie kusicie tym kremem, no.. myślę, że kiedyś go wypróbuję, bo bardzo mnie zaciekawił. może jak będzie jakaś promocja...

i kolejna interesująca propozycja... ale dlaczego tylko 30ml? jest chociaż wydajny?


przypomniałam sobie jeszcze o 3 kremach, o które chciałam zapytać. może dodacie jeszcze parę słów o nich..?
1. African Earth Krem nawilżający na dzień:
Water (Aqua), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Betaine, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Glucose, Gluconolactone, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycine Soja (Soybean) Oil, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Schinziophyton Rautanenii (Manketti, Mongongo), Kernel Oil, Moringa Pterygosperma Seed Oil, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Beeswax (Cera Alba), Xanthan Gum, Kigelia Africana Extract, Sodium Benzoate, Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil, Rosa Centifolia (Rose) Oil and Cedrus Atlantica (Cedarwood) Oil,Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Glucose Oxidase and Lactoperoxidase.
Tak się składa, że ten krem african earth też mam i bardziej mi przypasował ten essentially yours

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 01:46
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując