Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 18:10   #2304
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
1)Ja z kolei słyszałam, że na naczyńka tylko migdał, i tak było, jak jeszcze nie było pha zbytnio dostępnych i spopularyzowanych.

2)Co do stosowania kwasów latem, na pewno nie powinny tego robić osoby, które nie mają za dużego doświadczenia, bo wiele może je zaskoczyć

3)Ja do końca czerwca chcę ciągnąć na migdale, zobaczymy czy się uda, bo wiadomo, pogoda sprzyja do spędzania czasu na zewnątrz, a jednak jestem dość roztropna i nie walnę sobie nic na gębę, jeśli nie będę mieć 100% pewności, że przynajmniej ze dwa dni popada i że nigdzie się specjalnie przez tydzień nie wybieram piknikować
1) jak w szkole robiłyśmy migdała to babka kazała nam omijać miejsca z naczynkami. Fakt.. PHA to jeszcze nowość-wiele firm profesjonalnych nie ma tych kwasów nawet w ofercie.
2) zgadzam się w 100%
3) ja robiłam AHA 35% z apisu i już dałam sobie spokój. zrobiłabym jeszcze raz dla odświeżenia... na max 4 min- niby teraz 5 dni deszczu.
z tego co się nie mylę przez chmury, szyby przelatuje UVA?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując