Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-27, 21:22   #27
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja kiedys juz tydzien przed okresem zaczęłam go 'wywoływać' ciepłymi kąpielami CO najgłupsze zabezpieczam się i nigdy raczej nie mam stracha że moge być w ciąży czy coś, a tym jednym razem mi sięto tka z niczego zorbiło...


Rzadko mi sie takie napady lęków zdrzają, ale jednak.
Co do tych majtek to najgrsze jest to, że teraz to już sama nie wiem czy wsyztsko pamiętam...
Chciałam zapytać tej koleżanki i sie upewnić, ale ona nie mogła gadać. Boże, ale nie wiem skąd moge mieć takie myśli skoro nawet nie rozmawiałam z zadnym facetem...
Niech ten dzien się już skonczy.
ja tez wywołuje - kapiele gorące, aspiryna, alko. oczywiście nie razem z Aspiryną. i nic

a Ty za duzo myślisz! a jak sie za duzo myśli to sie wtedy wpada w takie coś, ze sie juz samemu nie wie co sie dzialo. wiem cos o tym..

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Nie ma się czym martwić, ja dzisiaj też założyłam majtki na lewą stronę i zauważyłam dopiero pod wieczór, bo akurat miałam na sobie sukienkę. Poza tym byłam też dzisiaj na zakupach ciuchowych i nawet nic nie zauważyłam jak zdejmowałam spodnie w przymierzalni gdzie miałam nawet wielkie lustra dlatego nie ma czym się przejmować.
Każdemu się czasem zdarzy z niedopatrzenia
popieram !

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
dziewczyny tez tak mam..CZĘSTO nawet... tylko ze ten niepokój nieiwadomo z czego wywołuje u mnie dreszcze kwasy i wsszystko inne.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując