Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 20:12   #64
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie- podjadanie to moja największa zmora. Mogłabym ciągle coś jeść. Nie jestem głodna tylko po prostu mam na coś ochotę i nie potrafię się opanować. Najgorzej jest wieczorem, pochłaniam ogromne ilości wszystkiego: kanapek, słodyczy, chipsów... Nawet jak cały dzień przetrwam na diecie to wieczorem wszystko muszę zaprzepaścić.
A starasz się pić wodę zamiast jeść? Woda zapycha żołądek i nie chce się tak jeść. Jeszcze smak miętowy hamuje apetyt.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Eivor Pokaż wiadomość
Witaj!
Mnie wkurzył TŻ. Już doszliśmy do porozumienia n/t chleba (że nie będzie kupował pysznego świeżego białego tylko jakieś bułki grahamki albo ciemne pieczywo, którego nie lubię więc mnie nie kusi) a ten przyleciał dziś z litrowym pojemnikiem moich ulubionych lodów... No zjadłam trochę... Resztę szybko rozdałam rodzinie żeby nie zmienić zdania :P W każdym razie nie rozumiem takich złośliwych zagrywek, on lubi słuchać mojego narzekania na uda, czy co?
Nie przejmuj się, u mnie dziś w domu tak zrobili, bo kupili cukierki i bezczelnie kazali mi się częstować. Nie mają serca:P
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując