Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 14:07   #1156
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a to moze cos pokrecilam do 2 dni sila razenia rzepy jest dosc duza pozniej te olejki eteryczne chyba wyparowuja bo nawet tak nie smiedoli Mnie czerep mocno pieczenie jak sie nasmaruje takim swiezutkim sokiem. Pewnie ze 2 mce mi zejdzie na zuzycie tego zapasu rzepy ktory aktulanie posialam, czyli caly worekJa dodatkowo wspomagam sie jeszcze drozdzami wiec ciezko bedzie obiektywnie ocenic dzialanie rzepy Na razie wystarczy mi ze po zastosowaniu mam dosc ladny efekt push up i to mnie bardzo cieszy
Ciekawa jestem czy po miesiącu możliwe są jakieś znaczne efekty - przyznam szczerze, że strasznie się boję przeciągnąć kurację do wiosny, ze względu na smród jaki mnie otaczał przy poprzedniej kuracji. Suplementuję się obecnie skrzypem z pokrzywą i cynkiem, a od marca mam zamiar włączyć też algi, więc kop powinien być i z zewnątrz i od wewnątrz, ale czy miesiąc z rzepką to nie za mało
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując