Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekokosmetyki - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-08, 00:27   #30
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: ekokosmetyki

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Z tego typu kosmetyków mogę polecić Eco Cosmetics i Sante. Miałam też kilka próbek Lavery i są ok. Trzeba jedynie czytać składy (jak wszędzie), bo mogą (nie muszą) mieć alkohol w większych ilościach w składzie - jako konserwant.
Z Eco Cosmetics mam krem z filtrem, który używam do ciała. Do twarzy mam krem z filtrem Sante - bardzo lekki, super skład, nie ma alkoholu. Z Eco Cosmetics mam też bardzo fajną odżywkę do włosów. Z Lavery dostałam kilka różnych próbek i też jestem zadowolona.
Tak więc mogę szczerze polecić, trzeba oczywiście jak wszędzie czytać składy, żeby dobrać kosmetyk odpowiednio do siebie, ale można trafić na bardzo ciekawe produkty wśród tkich kosmetyków.
poszukuje kremu z filtrem eco (teraz uzywam Musteli) i zaciekawilas mnie tym Sante, polubilam ta firme za podklad (bardziej krem tonujacy) i puder prasowany, mam tez krem do rak, ktory nie okazal sie niewypalem jak wiele innych, moglabys cos wiecej napisac na jego temat? Jaki ma faktor? I jeszcze jakis namiar na sklep, gdzie go mozna kupic


edit: juz chyba znalazlam w sklepie, w ktorym kupuje....czy to ta emulsja 100ml? Faktor 20 lub 30?
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-03-08 o 00:41 Powód: dopisek
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując