Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-26, 16:20   #441
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja pod rolke daje olej+witA+witE+kwas alfaliponowy+Q10+HA. Ale jak skoncza mi sie zapasy polproduktow, to chyba tez cos zmienie, bo pewnie przyda sie jakas odmiana. Chyba pojde w kierunku peptydow.
Geraldine, w watku naturalisowym pisalas, ze masz cere naczynkowa mieszana, ja mam tak samo. Co stosujesz? widzisz jakis efekt dzialania rolki na naczynka?

Co stosuję pod rolkę? Głównie peptydy, adenozynę, , resweratrol, witaminę A, C i E ( witaminy E nie kładę na tłustą skórę czyli czoło, nos i brodę ponieważ mnie zapycha), niacynamid i jeszcze kilka innych. Robię różne sera i stosuję na zmianę, czasem używam gotowych ampułek do mezoterapii ale tylko wtedy gdy nie chce mi się robić swoich mazideł.

Ostatnio zaczęłam stosować genisteinę do tego komórki macierzyste i jeszcze kilka innych- taki zestaw do cery dojrzałej. Trochę z tym zachodu, ale moim zdaniem efekty są bardzo dobre, chociaż latka lecą i widać to na twarzy, szyi, dekolcie

Jeśli chodzi o naczynka, to po każdym rolowaniu robię mazidło wg przepisu od właścicielki Naturalisa - to ma być serum łagodzące, ale bardzo dobrze działa na naczynka. W skład wchodzi kompleks na naczynka, lukrecja, pantenol czasem trochę niacynamidu, na to nakładam mokrą maskę w tabletce z BU i chodzę z nią przez 20-30 minut, po zdjęciu skora jest wyraźnie ukojona, ustępuje dotkliwe pieczenie. Na drugi dzień naczynka są prawie niewidoczne, więc wnioskuję że rolka nie robi im krzywdy.

Jeśli chcesz mogę podać Ci dokładny przepis na to serum łagodzące, na inne także, chociaż to chyba nic odkrywczego

katja_24 co stosujesz po zabiegu przez 1-2 dni? Ja mam strasznie wysuszoną skórę, tak jakby wyparowała z niej cała woda (sądzę, że przez te kanaliki, a potem przez uszkodzony naskórek), wyglądam jak sucharek, też tak masz?
Na którymś forum wyczytałam, że przez 2-3 dni trzeba stosować nanobaze lub inną maść na bazie parafiny i ceramidów, które bardzo dobrze nawilżają. Ostatnio nawet tak zrobiłam, nie miałam nanobazy więc pod oczami i na policzkach smarowałam się maścią do oczu z witaminą A - Vitapose, do tego dodawałam ceramidy i po raz pierwszy miałam piękną skórę po rolowaniu, zero przesuszu, fajne napięcie - oczywiście za sprawą podpuchnięcia ale zmarszczki się wyrównały Następnym razem spróbuję z nanobazą.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując