Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-27, 16:24   #445
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Ponieważ poszukuję czegoś pod rolkę - witaminowe serum, olejki etc, to również dociekam informacji na temat możliwości wykonania takiego specyfiku na bazie dostępnych półproduktów.
geraldine2030 zainteresowała mnie tym tematem. Faktycznie, tych witamin jest do wyboru, ale natknęłam się na coś co mnie kompletnie zniechęciło

"A może w takim razie zacząć samemu robić krem? Wystarczy przecież zajrzeć do Internetu, by znaleźć szereg firm oferujących półprodukty do sporządzenia domowych kosmetyków. Namawiamy do ostrożności. – Po pierwsze, kupując półprodukty, nie jesteśmy w stanie zadbać o ich odpowiednią czystość mikrobiologiczną. Często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że niektórych składników nie powinno się ze sobą łączyć. Nie powinniśmy też liczyć na ogromną skuteczność takich kosmetyków w innym zakresie niż nawilżanie skóry – mówi dr Katarzyna Pytkowska."
Eeetam, ja nie lacze nic samowolnie, tylko biore receptury z Mazidel etc. A ta pani nie jest przypadkiem z konkurencji? Bo z tego, co wiem, to wiekszosc osob jest zadowolona. Ja zreszta tez, a rolkuje sie jakos od pazdziernika.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując