Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-12, 10:26   #1859
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Moje się goi, lekarka mówi że blizn nie powinno być bo oparzenie było płytkie ale rozległe. Też bandażowałam, stosowałam argosulfan goić się będzie jeszcze z 3 tygodnie. Powiedz mi proszę miałaś takie pęcherze z płynem surowiczym??? Blizny są bardzo widoczne??? Mnie na każdej wizycie w poradni chirurgii wspominają o opalaniu, filtrach i przebarwieniach... Nie chcę chodzić w zakrytych butach całe lato... Czy krem z filtrem np.50 wystarczy???
Wtedy byłam bardzo mała i od razu zawieziono mnie do szpitala, więc nie wiem czy miałam pęcherze, ale początkowo uznali to za 3st. Ja chodziłam w bandażach przez cały okres gojenia się blizn... krem z filtrem nie chroni w 100%, ale jeśli będziesz nakładać przepisową ilość (to już trzeba w internecie poszperać ile to będzie, bo na twarz to jest 1,5ml) i regularnie reaplikować ("gdy nasłonecznienie jest duże i przebywa się długo na zewnątrz - krem z filtrem najbezpieczniej jest reaplikować co 2 godziny, na co dzień (o ile jest to możliwe) - raz w połowie dnia. " ) to powinno być okej. Blizny nie są bardzo widoczne, bo nie są ciemniejsze od skóry i skóra w tym miejscu jest tylko trochę bardziej zgrubiona, ale jak na blizny to są naprawdę płaskie
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora