Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-30, 09:58   #1041
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Pytam co będzie depilował, bo interesuje mnie na ile intensywnie chce urządzenie wykorzystywać i czy jest świadom jak takie depilowanie wygląda. Pisząc o twarzy mam na myśli również szyję, bo mógłby wpaść na pomysł żeby się tych włosów pozbyć. Sprawdziłabym też dokładnie instrukcję czy jeszcze innych partii ciała nie można depilować, bo jednak męskie i kobiece włosy to coś innego.

Jak ja pierwszy raz poszłam na laser pod pachami, to jeszcze kilka godzin po zabiegu mocno bolało, wracałam do domu jak taki przepakowany mięśniak z rękoma szeroko, a obstawiam że moje włosy pod pachami są jednak słabsze niż męskie, więc obstawiam że bolesność zabiegu na męskich włosach będzie naprawdę duża.

U mnie 1-2 tygodnie po zabiegu zazwyczaj wszystkie włosy wypadają, ale potem powoli odrastają, dlatego raczej nie zakładałabym że za rok ma być coś widać. Raczej radziłabym sprawdzić jak u Ciebie urządzenie działa i dostosować terminy zabiegów tak aby na ślub przypadł okres gdy włosów będzie najmniej, pamiętaj też że na opalonej skórze zabiegów robić nie można.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując