Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-03, 10:15   #2804
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
Od wczoraj stosuje Acne Derm. Zaczełam go stosować, bo ogólnie nie mam problemu z trądzikiem tylko czasami wyskoczy coś większego i później jak zniknie mam czerwone plamy. Gdy idę na solarium plamy są 100 razy ciemniejsze, później troche schodzi. Przy stosowaniu Acne Derm mogę chodzić na solarium? Jeśli pozbędę się tych plam i pójdę na solarium to wyskoczą mi znowu?

I jeszcze jedno pytanie. Czy muszę stosować kremy z filtrami?

Najbardziej chodzi mi o solarium. Nie chodzę często ale raz na jakiś czas i nie potrrafię sobie odpuścic solarium dlatego też miedzy innymi zaczęłam stosować AD.
skoro nie potrafisz sobie odpuścić solarium, to musisz odpuścić sobie AD. Jest to kwas, a przy kuracji kwasowej nawet zimą przy braku słońca należy używać na dzień bardzo wysokich filtrów (50) a co dopiero smażyć sie na solarium! no chyba że tak bardzo zależy Ci na zmarszczkach i przebarwieniach

na tym forum solarium mówimy stanowczo nie, bo jest strasznie szkodliwe może balsamy brązujące?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora