Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-02, 18:51   #135
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Unhappy Cera mieszana - pielęgnacja

WITAM was proszę o rade a wiec jest tak mam cere mieszana….na czesci T wyskakuja mi non stop jakies wypryski…brr!!! Czytałam już wszystko co mogłam i mam taki pomysł tylko proszę o rade bo nie czy to wszystko się zgra…A wiec rano chce przemywać twarz zwykłym zełem oczyszcajacym twarz bo zwykle nie mam zbyt duzo czasu raniutko bo spiesze się do szkoły….!!!po szkole przemywac mleczkiem do makijazu by zmyc to wszytsko z siebie!!!pozniej nałożyć na twarz mleko na 30 min tak jak juz znalałam przepis na wizażu!!! Na wieczor znow zel cozyszczjacy i pozniej przemyc twarz tonikem pachtowym!!! A tuz przed zasneiciem krem Nicea….o tle pasuje jak myslicie zgra się wsyztsko a z tarzy nie zrobi mi się wielka bomba???pomozcie bo juz nie wiem jak mam opracować ten plan działania na mojej twarzy..prosze o rade pania BEATEi was drogie buziaki( a dodając bo chce ejscze zmiesic w tym moim planu Ance drem by plamki po wyrpyskach mi znikły)
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując