Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż do ślubu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-08, 09:19   #70
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: makijarz ślubny pomóżcie mi proszę!!!!

Mam pytanko, jaką masz suknię ślubną? jakie dodatki i w jakich kolorach. Jeśli chodzi o kosmetyczki to nie polecam bo lepiej się sama pomaluj, żeby się nie czuć śmiesznie, lub poszukaj jakiejś kosmetyczki która nie wymaluje cie jak na sylwestra. W tym ważnym dniu każda z nas chce wyglądać pięknie. Najlepiej jasne pastelowy kolorki bo jeśli chodzi o kolory perłowe to nie ładnie to wygląda na zdjęciach. Naturalnie, znaczy pięknie. Jeśli sie wymalujesz jak na sylwestra to nie bardzo to pasuje do charakteru uroczystości. Po za tym nie przesadź z podkładem bo jak się osunie na sukienkę to będzie nie ciekawie. Moim zdaniem:
oczy- możesz pomalować oko jasnym cieniem w kolorze cappucino, podkreśłić dodatkową czekoladową kredką a na konieć delikatnie musnąć łuk brwiowy złotym cieniem (zaznaczam delikatnie)
róż - nie wolno z tym przesadzić , delikatny róż w kolorze malinowym doda rumieńców i uczyni że twoja cera będzie wyglądać zdrowo
jeśli chodzi o pomadkę to również obrysuj wargi kredką o odcieniu czekolady ale bardzo delikatnie zaznacz ich kontur, do tego błyszczyk cappucino i gotowe. (nie chcesz chyba zostawiać śladów pomadki na policzkach gości przy składaniu życzeń? więc pamiętaj żeby błyszczyk miał bardzo gęstą konsystencję i aby był dobrej jakości.)
Skronie i policzki muśnij na koniec pudrem rozświetlającym i baw się całą noc. Aby makijaż był bardziej trwały jest jeden sposób który ja stosuje.
Spryskaj twarz lakierem do włosów wtedy.
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując