Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-28, 22:56   #205
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Noor


Skład Salfazinu był podany w którymś z postów powyżej. Nie ma w nim magnezu, a oprócz cynku są wit. A i E, które Ty masz już chyba w Capivicie SS (poza tym wit. C i B6). Glukonian cynku, jeśli chcesz można też dokupic osobno.
A te brakujace (glukonian cynku, wit c, B6) - jakie preparaty najlepiej niedrogie i z odpowiednia nie za mała dawka polecasz?

Cytat:
Napisane przez Noor
Nie wiem, czy coś jeszcze jest potrzebne. To zależy od diety, trybu życia, stanu zdrowia, stwierdzonych niedoborów, problemów, których chcesz się pozbyć itp. Na takie pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych, a suplementy łykasz sobie tylko "na urodę" to i tak masz ich już dużo. "Bezproblemowcom" sugerowałabym chyba ograniczyć się do jednej, bogatej mieszanki multiwitaminowo-mineralnej.
Łykam, poniewaz chce zmiejszyc przetluszczanie sie cery, moze pozbyc sie troche zaskornikow (troche chyba sie da tymi skladnikami) zahamowac wypadanie wlosow, wzmocnic paznokcie, ale przede wszystkim glownie zalezy mi na cerze i w drugiej kolejnosci na wlosach, o paznokcie dba nail tek
Staram sie odzywiac zdrowo, nie jesc pieczonego, warzywka na patelnie czy gotowane na parze, nabiał, nie wiem co tam jeszcze ;-)
Od niedawna cwicze callanetics, poza tym raczej osiadly tryb zycia-szkola, samochod, w domu przy kompie... (no nie tylko, ale tak w uproszczeniu )
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując