Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 13:37   #20
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...

Cytat:
Napisane przez uma_lucy Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że mu nie zalezy na Autorce. Tylko te ich teksty (facetow) mnie zawszze rozwalaja:
"musze sie zastanowic, dzialalem machinalnie, jestes dla mnie za dobra, zauwazylem, ze za bardzo Ci na mnie zalezy..." pfffff!
A potem takie biedne dziewczyny czekają na telefony, czytają wiadomosci na FB, łudząc się, że jednak to, co facet mówił, to nei odrzucenie ich osoby, a jakaś chwilowa niepewność.
Autorko - daj spokój z gosciem, nawet jak chwilowo mu sie odmieni i wrocicie do siebie, to jaka masz pewnosc, ze znow Cie nie spławi kolejnym hasłem?
I nie tlumacz sobie, ze byl dobry, dbal itd. Jest gnojem. I tyle.
Ostro, bo tacy goscie dzialaja mi na nerwy. Niech mowia wprost o co chodzi i darują sobie głupawe teksty!

P.S. Ciekawi mnie jeszcze wasz wiek? Twoj i Pana gnojka Mozna wiedziec? Czy to młodość u faceta, czy bardziej ułomność mózgu

O, i jeszcze w dodatku do 3.18 nad ranem autorka czuwa!
Wiesz jak jest - dni mam wypełnione po brzegi, ale potem kładę się do łóżka, zaczynam myśleć... i sen odchodzi.

On ma 36 lat, ja 26. Właśnie ze względu na to, że ma tyle lat, liczyłam, że naprawdę się waha, przemyśli wszystko i doceni.

Ale nie oddzwonił. No i 3 tygodnie minęły. Uma_lucy, masz rację. Daję sobie spokój.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Jak mozna z kims zerwac bo mu za bardzo zalezalo?? Facetowi nie w glowie byl zwiazek z toba ale jakies luzne spotkania dla zabicia czasu, zeby sie pomiziac itd a jak zaczelas sie angazowac to sie wystraszyl ze zaczniesz miec wobec niego oczekiwania i zwial. Zakochany facet sie tak nie zachowuje, pomysl o tym i lepiej odpusc.
Dokładnie, madzia0007. Ja naprawdę wierzyłam, że on się zakochał i w ciągu dwóch tygodni odpoczynku sobie o tym przypomni. Głupie, co?

Na pewno nie będę więcej szukać kontaktu - już wiem, że to bez sensu, i tak nie odbierze ani nie oddzwoni.
Naprawdę po wczorajszym wieczorze i Waszych wiadomościach uświadomiłam sobie, że mnie zostawił. To nie była żadna przerwa... Jaka ja byłam głupia!!! ;(
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując