Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-30, 16:21   #4863
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Byłam w TkMaxx'ie i dobrze widziałm poprzednim razem, że sa małe odżywki JMO tradcycjnie bylo sporo do czarnych włosów, ale udało mi się capnąć jedną do brązowych 237 ml kosztowało 34,99 zł. Były też pierwszy raz kosmetyki PAI, kupiłam sobie olejek różany. W necie ma świetne oceny, ale zobaczymy, czy ja się z nim polubię I nie wiem, czy ktoras z Was lubi perfumy, bo są flaszki L'Artisana w dobrych cenach i świece Dzisiejsze łowy uważam za udane
ile zapłaciłaś? u mnie nie ma

to już kolejny raz są miniaturki są po 24,99 zł, a 100 ml za 129 i 179 zł. ale akurat nie ma tego zapachu, który lubię

woda caudalie ma taki skład: Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water*, Vitis Vinifera (Grape) Juice*, Nitrogen.
* Plant Origin.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ja właśnie użyłam Dr. Organic szamponu z odżywką 2w1 konopnego, świetny, naprawdę super Chociaż manuka lepiej chyba wygładza, ale po jednym użyciu nie mam pewności. W każdym razie ten jest równie delikatny i nie musiałam nakładać żadnej odżywki. Zapach na włosach jest bardzo ładny, nie trawiasty, jak w butelce, tylko trochę taki jakby sosnowy unisex. Teraz w ogóle doczytałam, że on jest do tłustych włosów.

Żel pod prysznic arganowy, ma w zapachu coś owocowego, nie wiem co. Super się pieni, piana jest długo na skórze, nie spływa, dobrze umył, na razie więcej nie powiem, oddaję go synowi, ale może jeszcze użyję

Maseczka bio-plazma, tu muszę przyznać, że jest świetna, rewelacja. Więcej napiszę, jak poużywam dłużej, ale już teraz muszę zwrócić Wam na nią uwagę, osobom z zaskórnikami, wągrami, wypryskami, które szukają maski oczyszczającej, dawno nie miałam tak działającej maseczki, bez ściemy oczyszcza, rozjaśnia i to bardzo. Zobaczymy, jak z czasem będzie działać.

Przetestowałam kolejne 3 produkty Dr Organic i póki co nie ma rozczarowania, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Póki co 7 na 10 kupionych zaskakuje, bo działa, za takie pieniądze nie spodziewałam się Bóg wie czego, ale one są naprawdę fajne po jednym użyciu, na tyle, że próbki wszystkich skusiłyby mnie do zakupu pełnowymiarowych. Mam do testów jeszcze Body Wash Manuka, pomadka manuka i mydło granat.
czyli udane zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora