Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 07:52   #282
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ja nie lubie Burt's bees,dla mnie te kosmetyki smierdza i sa zbyt tresciwe.
Chcialam sobie zamowic czarne afrykanskie mydlo ale jest wyprzedane....
Ja uwielbiam tresciwe kremy do rak, ale juz kremy do twarzy nie bardzo. Czy Burt's Bees smierdzi to trudno mi powiedziec - wszystko zalezy od osobistych preferencji. Krem do skorek pachnie mocno limonka, krem do rak bananowy - bananami, a ten ktory mnie zachwycil - nie wiem czym To ten krem w kazdym razie.
http://www.burtsbees.co.uk/natural-p...and-creme.html
Gdybym miala zbednego dziesiataka z Elzbieta to pewnie bym go i kupila
a tak, to tylko musze obejsc sie smakiem...

Czarny Elfie a ktore mtdlo afrykanskie chcesz kupic? Bo to z Nubian Herritage to ma malo do czynienia z prawdziwym afrykanskim. Inaczej tez pachnie. To tak jak z amerykanska chinszczyzna w fast foodach Zreszta jesli nie lubisz mocnych zapachow, to ostroznie dobieraj Nubian Herritage. Ja mam od nich trzy kosmetyki: mydlo shea z kadzidlem (rewelacja zapach), balsam olive oil (tez niezly zapach) i balsam vetiever (dla mnie mniej przyjemny di tego stopnia, ze dalam kolezance). W kazdym razie mydla slabiej pachna niz balsamy ponoc. Ja strasznie swego czadu chorowalam na ich kremy do rak bo byly ciagle wyprzedane. Teraz kiedy w miare sa to jakos nie kupuje Alez ja jestem przewrotne babsko

Mam pytanie, bo moze sie orientujecie. Ktore olejki eteryczne moge zakupic w celu dodania do wlasnej mieszanki? Mam na mysli maslo shea i jakis tam olej jeszcze. Niezbyt lubie shea solo, slabo mi sie wchlania i nie nawilza zbyt tylko natluszcza. Co moge dodac i ile kropli na zalozmy 30ml oleju czy wosku? Raczej wolalabym, zeby nue byl to zapach cytrusowy ani lawendowy. Olejek z drzewa herbacianego czy eukaliptur tez odpada. Co zostaje w miare przyzwoitej cenie?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując