Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-29, 15:50   #49
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Tenebra a co inni mówią o tym gdy masz na sobie czerwoną szminkę? Kobiety nie patrzą, że się odwaliła jak w Boże Ciało?
Faceci lubią, czy nie?
No mój mężczyzna to luuubi Innych się nie pytałam, ale mogę się domyślać że też
A baby... Nie zauważyłam, żeby jakoś się wlepiały we mnie bardziej niż inni... Jak się tak pomaluję to muszę się liczyć z tym, że ludzie się na mnie patrzą, ale póki co nie doświadczyłam takiego wlepiania się z pogardą, jeśli wiesz o co mi chodzi. Jak ja widzę dziewczynę z ładnym kolorem szminki to też się jej przyjrzę, bo to naprawdę przyciąga wzrok. Więc po prostu musisz mieć to na względzie I pamiętać, że jeśli ktoś się na ciebie patrzy to nie dlatego że jest źle, tylko dlatego że jest dobrze, ot co!

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Kusi kusii



Trzeba będzie bo kupiłam ostatnio piekny błyszczyk z catrice



O właśnie. Zakładam że faceci reagują dobrze tylko z babom się nie dogodzi
Ten z limitki?


Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Ja mam 18 szminek, właśnie policzyłam :P Darowałam sobie liczenie błyszczyków, bo to mija się z celem - mam ich całą stertę z czasów błyszczykomanii, a teraz już mało który używam. Teraz królują pomadki lub pomadki ochronne muahaha

Ulubione, to ostatnio Rimmel, zwłaszcza Airy Fairy - klasyk
No ja stałam dwa dni temu w Rossmannie z nią w jednym ręku i z Asią w drugim i wzięłam w końcu Asia... Kiedyś przyjdzie i na nią czas, znając mnie zapewne wcześniej niż później

Ja swoje spiszę w weekend, a co! Dziś niestety nie dam rady...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując