Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-12, 15:04   #2490
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Ranyy jakie ja już mam bezmyślne klikanie. Normalnie nim coś kliknę to sprawdzę, aleee jak jest na wątku link to klikam jak wściekła bo przecież na pewno za chwilę wykupią. No to kliknęłam i pokazuje, że strona nie istnieje. Zaczynam więc się burzyć, że no tak pewnie już wszystko Grażyny wykupiły i dopiero patrze co to za link.
ja nawet jak kady nie mam, splukana to obczajam linki co tam kupujecie coby miec chciejstwo na kolejny raz
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja mam taką balsamową pomadkę starszy addict Diora, też głównie w pracy używam. Lubię bo kolor mi odpowiada, nie przesusza ani trochę
jaki masz kolor?
Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
:dzie kuje: pięknie wszystkim dziękuję szczególnie za życzenia zdrowia, kaszel tak mnie dusi, ze chyba zaraz flaki wypluje.

Doszła też paczuszka ze Skin79, w wolnej chwili obfocę i wrzucę.

Liv, nie, jeszcze nie miałam tego tuszu
daj znac jak tusz, zawsze mnie ciekawil dla mnie niezawodny sposob to syrop prawoslazowy
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Zostałam wmanerwrowana w zakup 3.5kg maślaków... mama powiedziała takiemu jednemu facetowi, że jak na zbiera, to niech nam przyniesie... i przyniósł! 2 godziny już obieram i końca nie widać...
ale bedziesz miala pyszne zapasy
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jutro bede miała juz rozświetlacz EL Victoriijest juz paczka w Legnicy.
Maska skin79 tez juz drodze
Za to zebra sie opiernicza z wysyłka szczoty douglas z wysyłka tez, a dziwne bo oni szybcy zawsze byli
potem foty poprosimy oczywiscie

Odnosnie D - poprzez mobilna wersje albo apke da sie nabic tez punkty dla payback?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ufff nadrobiłąm i wątek i IG i wymiękam

Za to przyszła paczka z answear
Co bralas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując