Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poważny problem rodzinny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-07, 08:32   #1
lasana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50

Poważny problem rodzinny


Witajcie kochane,
Moja kuzynka, jest jedynaczka, bardzo rozpieszczona. Jest osoba która wszyztsko miała, nie usłyszala spzeciwu rodziców. Zawsze manipulowała rodzicami, bardzo skutecznie. Zdaje sobie sprawe ze jej rodzice sa skrajnie nieodpowiedzialni. Do swojej mamy mowi po imieniu. Jej matka , zreszta młoda kobieta (urodziła ja w wieku 19lat), zawsze mówiła o swojej córce i sobie "siostry". Teraz wywiązał sie problem-kuzynka zakochała się, w podejrzanym chłopaku (podejrzewanym o dealerstwo). Podobno sa zareczeni. Rodzice tego nie akceptują. Jednak córka ich szantazuje i zastrasza!! Mieszka z rodzicami, ale otwarcie im mowi ze ich nienawidzi!Nie odzywa się do nich, straszy ich "paragrafami z kodeksu karnego", ze nic ni moga jej zrobic bo jest pelnoletnia!! Rodzice są załamani i w potrzasku. O psychologu nie ma mowy, corka na pewno sie nie zgodzi, rodzice nie widza w tym sensu. Jak im pomoc?? Czy córka rzeczywiście ma takie wielkie prawa, ze jest nietykalna ?? Czy moze orientujecie sie jakie sa prawa rodzicow, dziecka pelnoletniego?

Przepraszam kochane za tak chaotyczny opis, ale ta sprawa od kilku dni spedza mi sen z powiek. Proszę o rady.
Pozdrawiam.
lasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując