Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-19, 12:27   #906
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wiesz co, to co opisujesz nie wyglada dobrze - zebys sie nie nabawila gorszych przebarwien! Migdal jest lagodny, moze zacznij od niego?
wczoraj wyglądałam jak postrach- skóra złaziła dosłownie płatami (na zakupach ludzie na mnie dziwnie patrzeli, jak na mocno chorą)...na noc- położyłam na twarz grubaśną warstwę oleju arganowego z zelem ha.
Rano- zmyłam sie olejkiem pomarańczowym z BU i....
mam najpiękniejszą skórę od czasu ciązy- gładka, rozjasniona i wraca mój "pierwotny" kolor czyli taki lekko oliwkowy (jakby po leciutkim opalaniu, taka muśnięta słońcem skóra) - wygląda doskonale...więc chyba jednak przeraziłam sie na wyrost- po 2 zabiegach jest duuużo lepiej niż było, więc chyba jednak spróbuję jeszcze z raz zrobić ten kwas, a potem wezmę się za migdałek...sama nie wiem...żeby nie przedobrzyć?!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując