Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-19, 14:17   #439
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
SceneQueene Dziękuje
Nawet nie wiesz jak bardzo pomogłaś za chiny bym się nie pokapowała jak jest z tymi kolorami....

Używałam różnych farb, ale najbardziej odpowiada mi Garnier C&S, więc chyba przy nich zostanę....Czyli żeby zgasić rudość czy czerwień po kąpieli najlepiej użyć neutralnego koloru ? czyli musiałabym po kąpieli użyć 7 - średniego blondu (w Garnierze jest to też 7 - blond) czy 8 - jasnego blondu ?

A po kąpieli chciałabym żeby wyszedł taki ciemny blond bardziej coś wpadające w brąz, (tak patrzę po tej numeracji którą podałaś to chyba ostatecznie zdecyduje się na orzech laskowy 6.3. , więc do takiego będę dążyła ....

A co do kąpieli rozjaśniającej: to myślałam nad użyciem joanny do pasemek czy rozjaśnienie o 4 - 5 tonów,(ale z tego co podczytywałam to nie za bardzo jest polecana... czyli najlepszy będzie VL ? ) do tego woda, szampon i odżywka ?
cieszę się bardzo, że Ci pomogłam!
trzymam kciuki, żeby Ci ładnie wyszło. jeśli chcesz coś co wpada w brązik to te 6.3 będzie ok, tylko nie trzymaj za długo!
jak masz joannę to możesz ją wyrzucić przez okno, spalić albo zakopać w ogródku. chyba że chcesz totalnie zniszczyć włoski. bierz vl- jak Ci starczy 60g to jedną saszetkę. i jeśli tyle dasz vl to tyle samo oxy (9). do tego połowę szamponu (czyli jak dałaś 60 rozjaśniacza to 30 szamponu) i odżywka (niekoniecznie i nie za mocna) z 10 g maks.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
czy moge zrobic kolejna kąpiel (Vincent zielony + oxy 6%) po trzech tygodniach od poprzedniej? mam nierowny kolor - koncowki mam ciemniejsze niz góra i chciałabym to wyrównac? I drugie pytanie jak dlugo moge trzymac otwartą saszetke rozjasniacza Vincent?
możesz na spokojnie . jak masz nierówno to daj tylko na te ciemniejsze części. otwartą jak zamkniesz nawet zwykłą klamerką to możesz mieć aż do daty na opakowaniu. z taką otwartą-otwartą, no, bez niczego, też nie powinno być problemu, proszki się raczej nie psują szybko.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując