Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe ColourPop
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 20:05   #40
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja mam z tych sephorowych tylko Marvelous Mauve, ale ona u mnie bardziej wypada jak zgaszona marsala, niż jak mauve. I niestety zawsze mi się jej nabiera za dużo na ten aplikator, bo jest dość gęsta. Dlatego najpierw wycieram nadmiar o grzbiet dłoni albo o chusteczkę.
dla mnie to ciemne mauve, ale no, każdy widzi jak chce być może mam inny pigment w ustach i dlatego tak mi się wydaje, albo inaczje pojmuję pojęcie mauve i marsala (artystka ;p)
ja aplikując cream lip stain zawsze wycieram mimowolnie aplikator o brzeg, wyjmując go. tak samo robię z tuszem albo lakierem do paznokci, nie wiem czy rozumiesz :P ale działa ten sposób

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Endless Purple nie znam, na zdjęciach fajnie wygląda. Może Tulle z Colourpop byłaby podobna? Albo Bad Habit? Po samych zdjęciach trochę trudno ocenić. Trust Issues Anastasii Beverly Hills też jest fajna, ale chyba ciemniejsza.
http://puckowa.blogspot.com/2015/03/...cream-lip.html tu pokazywałam m.in endless purple na swoich ustach.
faktycznie tulle podobne, przynajmniej na fotkach, muszę się nad tym zastanowić. bad habit definitywnie za różowe.
trust issues z ABS przepiękna, ale dość droga. w cenie tej jednej mam spokojnie 2 jak nie 3 z colourpop... może kiedyś się skuszę. rzucił mi się u nich w oczy kolor vamp, heathers, bloodline i serafine

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Grunge to fajny kolor, ale chyba nie będzie w nim żadnej nutki fioletu. Ostatnio patrzyłam na swatche grunge i stwierdziłam, że to byłbay całkiem fajna pomadka na jesień, o ile nie wybijałoby w niej za dużo brązu. Niestety na wielu zdjęciach ten brąz widać.
na oficjalnej stronie colourpop piszą o Grunge: "Put on your favorite flannel and pair it with this cool-toned plum brown in a Matte finish"

jest bardzo taka 'ala lata 90. bardzo mi się podoba i chciałam ją zamówić z housebeauty.pl (nie lubię się bawić w zamawianie zza granicy, cło mnie przeraża) wraz z kilkoma innymi rzeczami, ale czekam, aż wprowadzą cień colourpop MITTENS - też na niego choruję (jestem burgundową dziewczyną :P)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ano właśnie, zjadłam dzisiaj obiad i lody mając na ustach Tootsi, a kolor o dziwo się specjalnie nie "zjadł".
no właśnie. to wyobraź sobie mój szok z POISON na ustach. jak zjadłam ciacho z kremem, gdzie krem był jednak na ustach i "rozpuszczał" pomadkę, wypiłam herbat kilka, coś tam przekąsiłam i jedyne co zrobiłam to palcem potarłam po ustach jak było delikatnie "wyjedzone" i pomadka znowu była na całych ustach. coś się odbijała na szklance, ale nie zeszła całkiem i nie ściągnęła mi ust. No i kurczę, ta piękna czerwień tyle czasu wytrzymała nietknięta praktycznie! Ani na zębach się nie odbiła! a mimo wszystko mocna czerwień jest "trudna" w noszeniu, bo widać jak się zjada, bo usta mam w innym kolorze, a tu taka miła niespodzianka!

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten zabieg z korektorem wygląda fajnie na wideo albo na zdjeciach, a na żywo jakoś sobie tego nie wyobrażam Z mineralnym to byłby już w ogóle jakiś kosmos.
zdarzyło mi się czasami wyczyścić brzegi ust korektorem ale to jak bardzo mocno wyjechałam i nie dało się tego inaczej załatwić, ale i tak jak delikatnie szminka przeschnie na ustach to ją smużę.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Konturówki akurat lubię mieć różne, bo można je ze sobą fajnie mieszać i zmieniać nimi odcienie pomadek, zwłaszcza tych mniej twarzowych.
staram się kupować twarzowe pomadki, z resztą te które kupuję to na nic im konturówki, bo są tak kryjące, że nie ma szans, że jakiś inny kontur wybije spod nich :P ale, każdy ma inną technikę ;P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując