Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 16:24   #3372
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Od siebie polecam piankę do mycia twarzy z arcydzięglem Organic Therapy. Po jej użyciu skóra jest oczyszczona i nawilżona. Rano stosuję serum rozjaśniające Bielendy lub rzadziej ostatnio kwas hialuronowy+olej z malin a na wieczór niczego już nie nakładam na twarz. Po tej piance nie odczuwam takiej potrzeby. Żadnego ściągnięcia i przesuszenia.
Piance jednak bliżej do żelu, niż mleczka. Na moje oko skład nie dla mnie, ale nie będę się zarzekać. Czytam ostatnią recenzję o niej w kwc i też nie zachęca. Miałam piankę baikal herbals i pomimo dobrych recenzji u mnie zaliczyła fiasko. W ogóle nie oczyszczała skóry, nie zdejmowała makijażu, a zostawiała drażniącą warstewkę i po kilku użyciach czułam, że mi odwadnia skórę, jednocześnie przetłuszczając nadmiernie. Nie radziła sobie kompletnie z rozpuszczaniem silikonów, ani też sebum, bo próbowałam najpierw do oczyszczania twarzy, a gdy się nie sprawdziła, to chciałam zużyć do demakijażu. Skończyła, jako produkt do czyszczenia armatury.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-10-22 o 16:26
Korah jest offline Zgłoś do moderatora