Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. III
Wątek: Essence cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-07, 13:23   #2489
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
ako że podczytuje regularnie ten watek bo jestem zauroczona kosmetykami essence to wstawię fotki makijazu z użyciem tego tuszu. (nawiasem mówiąc uwielbiam go)
Zdjęcia pochodzą ze stepiku krok po korku jak wykonać makijaż dlatego takie a nie inne te fotki.
Zwróćcie uwagę jak wyglądają moje rzęsy bez tuszu - bardzo jasne, delikatne, cienkie i krótkie.
tez uwielbiam ten czarno rozowy tusz.

Cytat:
Nie ma co płakać, przecież ten puder jest straszny... Faktycznie złoty, w dodatku z wielkimi drobinami brokatu. Jedynie do ciała, na dyskotekę lub jako cień do powiek.
a co do pudru to moze macie racje ze za bardzo zloty , wiec moze i nie ma czego zalowac ? a te lakiery malinowy i fioletowy co tak zachwalacie to po nie jutro jadę! na stopach chyba ten roz bedzie szczegolnie super wygladac z tego co widze kolorek w buteleczce

Cytat:
Emilko a może dołożą jeszcze puderki? pamiętam ze u mnei z Glam rock tak było ze dlugo dlugo straszyło puste miejsce po limitowance po czym nagle przybylo sporo rzeczy
ps.Jestes z moich rodzinnych okolic,ależ ci zazdroszcze! dla mnie wejherowo to jedno z najpiekniejszych miejsc na świecie
tez uwazam ze Weherowo to ladne miasto warto zaglądnąc w rodzinne strony wiec zapraszam

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-10-07 o 13:26
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora