Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 22:36   #1062
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu tak bym właśnie zrobiła - kolor na pewno będzie się mniej wypłukiwał, będzie mniej porowaty bo nie rozjaśniany co miesiąc farbami. Zainwestuj w dobre kosmetyki, - takie które upiększą włosy od razu, dobry szampon + maska z tej samej serii plus serum silikonowe, ewentualnie coś fajnego do stylizacji co spowoduje że włoski będą błyszczeć, a kolor będzie się wydawał bardziej soczysty. Nie będę ci tu doradzac w kwestii doboru kosmetyków bo każdy kupuje w sumie to co mu pasuje, jednak skoncentruj się na jednej serii: szampon , maska lub odżywka i serum / lub odżywka bez spłukiwania.
Ja wybrałam metodę odżywiania włosów silikonową bo po prostu wiem że mam na tyle włosy porowate że natura niestety nic nie pomoże, gdybym miała naturalne włoski nie farbowane postępowała bym inaczej.
Och kathy, staram się kupować "dobre" kosmetyki...tylko co to "dobre" oznacza, to czasem już sama nie wiem. Przeważnie czytam składy, by nie kupić jakiegoś chemicznego badziestwa. A z drugiej strony jak poczytuję sobie KWC i czytam o super zachwalanej np. odżywce czy masce, a potem idę do sklepu, znajduję ją na półce, biorę do ręki, czytam skład...i ręce mi opadają konserwant goni konserwant, barwnik goni barwnik, zapach goni zapach, i chyba woda tylko nie powinna zaszkodzić, i zadaję sobie pytanie: co tak super niby działa w tym produkcie? Naprawdę sporo już tego wypróbowałam, a stan włosów nie poprawia się. Ale nie stosowałam jeszcze olejków, czytałam ostatnio o tych Vatika/Dabur, chyba się w nie zaopatrzę, ostatnia deska ratunku
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując