Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 08:46   #2313
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Veroniqe, a dlaczego uwazasz, ze powinnam znowu na oxy 6% robic? Nie lepiej sprobowac poziomem 5 na 3% skoro trojka nie daje jednak efektu szamponetki?

Zrobilabym sobie znowu wlosy bo wkurza mnie to zrudzenie i zloto, ale powinnam chyba poczekac az minie miesiac od poprzedniego farbowania, prawda? Co by nie powypadaly mi wszystkie wlosy po tych moich ostatnich eksperymentach
Ponieważ pigmentacje powinno robić się na wodzie 6%.. żeby natura mogła głęboko wniknąć we włos..

Co do farbowania, to zależy w jakiej kondycji masz włosy. Ja jak mnie moje wkurzały, bo ciagle wychodziły ZA JASNE potrafiłam 3 razy je pofarbować w odstępach tygodniowych ;] ale miałam zdrowe włosy...

Za to w sobotę pomalowałam moje włosy (już drugie farbowanie po prepigmentacji) goldwellem 6.1 na wodzie 3%.... iiii włosy wchłonęły jak szalone odrosty pięknie pokryte, chłodno jest... ale oczywiście ZA CIEMNO !!!! ale mam nadzieję że się wymyje chodź trochę.... bo wyszedł mi jakis średni brąz... na skroniach jeszcze ciemniej. Teraz widzę że włosy po tej pigmentacji zaczęły wreszczie pięknie chłonąć kolor.

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-19 o 08:48
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując