Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 17:34   #1391
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
PYŁKI HOLO 0.1mm 24 KOLORY

Kupione: 19 stycznia
Dostarczone: 1 lutego (przesyłka polecona)
Cena: 112zł za 240gram pyłków
Pyłki kupione tutaj: http://www.aliexpress.com/…/24-Laser-Holog…/32269371191.html


Żaden film i żadne zdjęcie nie oddaje ich piękna. Jest wśród nich pyłek bardzo podobny do holo grapefruit z indigo i do klasycznego holo i złotego... Robiłam rozbiórkę tych pyłków na wątku wspólnych zakupów i za 2,5gram pyłku z każdego koloru wyszło 1,57zł (cena już ze słoiczkiem). Jest więc duża różnica cenowa między indigo i tymi. A jedne i drugie są tak samo cudne.
A ten pierwszy od lewej na filmiku... wszystko to co mi się obsypało na stół przy dzieleniu do pojemniczków wzięłam potem w tipsa wtarłam i wyszedł tęczowy pyłek!


Pyłki rozbierałam na 4 osoby i myślę, że to optymalna ilość osób do wspólnych zakupów. Na więcej osób za mało tego wyjdzie i za dużo byłoby przesypywania i babrania się w brokatach.


W każdym razie gorąco polecam. Każdy kto myśli o kupnie tych 0.05mm.... od razu mówię, nie ma co przepłacać! Te są idealne.




BTW. Ja dla grupy facebookowej założyłam odrębne konto bo jak na prywatnym korzystałam to całą tablicę miałam zaspamowaną rzeczami z Ali
To ja na prywatnym siedze ale malo pisze wiec malo powiadomien ^^

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Z pewnością wiele bym się się tam dowiedziała, ale tyle lat opieram się urokowi fejsbuka, że i teraz się nie skuszę trudno, zobaczę sama jak dostane lakiery (czyli jeszcze sobie poczekam ha ha)
Nie rozumiem - ale jak wolisz . Jest to przydatne a wcale nie musisz tam miec znajomych ani nic ale nie namawiam

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Z pewnością wiele bym się się tam dowiedziała, ale tyle lat opieram się urokowi fejsbuka, że i teraz się nie skuszę trudno, zobaczę sama jak dostane lakiery (czyli jeszcze sobie poczekam ha ha)
Nie rozumiem - ale jak wolisz . Jest to przydatne a wcale nie musisz tam miec znajomych ani nic ale nie namawiam
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-01 o 19:29 Powód: Cytowanie filmu
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora