Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 12:23   #3744
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

witam

cisza dzis

dzis maz zadzwonil do przychodni spytac o to badanie, juz wiem zemusze z kalu najlepiej 3 badania. Z tego co mi mama mowila bo sasiadki corka miala robione to badanie, to z 3 dni trzeba probke z sloiczek specjany i do lodowki. Mysle ze teraz jest tak zimno na dworzu ze spokojnie moge wystawic pojemniczki na balkon musze jedynie isc po skierowanie od lekarza bo chcialam prywatnie juz w srode zaniesc ale jak uslyszalam 160 zl to stwierdzilam ze pojde jutro jak bedzie mozliwosc po skierowanie. Za to wole cos innego kupic dziecku.
Chce to jak najszybciej zrobic bo juz w tym mc chce sie starac o dzidzie ale wole pierw wiedziec na czym stoimy.

W sumie czlowiek nigdy nie zastanawial sie czy ma robaki a w ciazy chodzil, nie wiem czy gdyby nawet sie okazalo ze mala ma to czy jakies ryzyko bylo by dla mnie jako dajmy ciezarnej, przeciez w trakie ciazy tez sie mozna tym zarazic. sama nie wiem, najlepiej bedzie jak sprawdze i dowiem sie u lekarza gdyby cos. Z tego co czytalam to raczej cala rodzina dostaje leki, dziecko wiecej rodzice chyba jedna czy dwie tabletki na odrobaczanie. Poki co nic nie wiadomo to nie mam co sie nad tym roczulac.

nas mala zadzokowala w pierwszy dzien swiat. Pisalam jak malo mowi. Owszem nadal nie mowi wiele. Tzn mowi ale swoim jezykiem. I zauwazylismy ze mowi normalnie wtedy kiedy jej na czyms bardzo zalezy by sie skomunikowac dokladnie, a tak kaze nam rozumiec ja w pierwszy dzien swiat moj brat za ktorym ona przepada poszedl na snieg, ona go ogladala z okna. On jej machal ona sie cieszyla i non stop "Kuba!!!! przyjdz do mnie!!" myslelismy sie sie przslyszelismy ( oczywiscie to znieksztalcone przez nia slowa) ale klkanascie razy tsk wolal a za chwile do mnie "mamo! Kuba przyjdzie! " a mi kopara opadla! az ja nagralismy. Widac bylo ze rozumie co mowi, i strasznie przejeta byla az wypieki miala tak chciala do Kuby

Cos mi sie wydaje ze ona bedzie z tych dzieci co nie mowia nie mowia a tu nagle zaczna zdaniami nawijac

co do ksiazki nie znam ale wlasnie stella warto? czy jest cos fajnego w niej? dzis bede na zakupach to ja zobacze

szukam jakiegos fajnego aparatu fotografiznego zeby nie byl drogi zbytnio i robil ladne przyzwoite zdjecia hmmm
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2010-01-03 o 12:24
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując