Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -20% w SEPHORZE?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 14:54   #118
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Mnie też . Dlatego już prawie nic nie kupuję w perfumeriach w Polsce . Zbyt często miewałam wrażenie, że pracownicy robią mi ogromną łaskę sprzedając cokolwiek.
jeśli możesz sobie pozwolić na taki luksus to pewnie - ja co prawda rzadko mam takie uczucie że panie strzelają fochy - jakoś zawsze jestem mile obsłużona,mimo, ze często sama nie wiem czego chcę i bywam naprawdę upierdliwa No ale z tymi smsami to polityki firmy nie rozumiem.

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
dzieki, juz dostałam sms-a
Szalenie cieszę się, że należe do grona wizażystek
Dobra, to co macie w planach za -30% ?
Nie orientujecie się za ile kupie róż Diora Blush ?
Interesują mnie podkłady żeby przede wszystkim nawilżały np. marki Sephora?
I czy w Sephorze znajde firme Pierre Rene?
Jutro jade, czysty raj
Basiu: Wizażanek hihi nie wszystkie jesteśmy wizażystkami (choć nie przeczę że odnalazłabym się w tym zawodzie z przyjemnością)
Ja jeszcze się zastanawiam Myślę - może JT jakiś albo Aqualumiere (znając mnie to wcale się nie zdziwię jak i to i to). Zastanawiam się też nad jakimś różem lub pudrem, zależy co będzie fajnego Kuszą mnie poczwórne róże Guerlain ale mało o nich napisano w necie... Trochę szkoda mi w ciemno kupować.
Dior Blush coś około 160zł. Po promocji jakieś 112
Z nawilżającymi podkładami to ciężko. W ogóle w ciemno bym nie kupiła podkładu - zawsze jak planuję zakup to wcześniej proszę o odlewki - próbki. Tylko jak ponoszę cały dzień w różnych warunkach na twarzy to jestem w stanie coś o podkładzie powiedzieć.
W Sephorze z tego co kojarzę firmy Pierre Rene nie ma. Jest marka Sephora, później Bourjois, Max Factor, Loreal, Isa Dora (w wybranych perfumeriach) a później selektywne. Plus gdzieniegdzie Benefit czy MUFE... ojjj własnie - poobczajam sobie Benefita może od nich cosik kupię.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując