Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 12:47   #2155
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
Coś mnie wczoraj podkusiło i kupiłam rozjaśniacz i farbę blond Już miałam pomalować,kiedy w ostatniej chwili się powstrzymałam-przypomniałam sobie jakie zwykle po rozjaśnianiu mam włosy-jak gumki:ciągnące się w kolorze wściekle żółtym- w dodatku w blondzie mam jakąś nienaturalnie czerwoną twarz...Powrót do natury jest strasznie trudny!czuję się jak na detoksie
nooo ja co drugi dzień mam myśli,zęby iść do sklepu po farbę....a w soboteoglądałam stare zdjęcia z blondzikiem i zatęskniło mi się...ale sie nie złamałam i postanowiłam wyprobować naturalną farbę z ziółek, poniżej przepis:
Oto przepis:
- 3 garści suszonego korzenia rabarbaru
- sok z 1 cytryny
- odrobina olejku roślinnego

Wsypujemy proszek do miseczki, dodajemy soku z cytryny i olejek roślinny i mieszamy aż powstanie papka. Do papki dolewamy gorącej wody i ciągle mieszamy aż do uzyskania takiej masy. Zostawiamy naszą farbę na 15 minut i znowu dodajemy gorącej wody. Następnie nakładamy ją na umyte włosy, zawijamy w folię i ręcznik i tak siedzimy

A i zamierzam tę mieszankępołożyć tylko na odrosty,zeby delikatnie zmienicodcień odrostów na cieplejszy i moze trochę jaśniejszy....
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls

Edytowane przez mika.z
Czas edycji: 2009-08-03 o 12:49
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując