Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-12, 16:35   #3794
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laseczki Kochane, Towarzyszki Niedoli Kolorówkowej, a przede wszystkim Niewolnice Szatańskich Piątek Diora - byłam, macałam i maziałam na oczach letnie paletki; i tak:
Ready-To-Glow - Iridescentowa paletka, super kolorki, delikatnie przechodzą jeden w drugi. Można nią wyczarować śliczny, delikatny smoky na co dzień Jest to zimna paletka. Jak się umalowałam, skontastowałam, ze efekt bardzo podobny do pomalowania Spring Bouquet, które tetsowałam 2 weeki temu. Tylko Ready daje troszeczkę intensywniejszy efekt i oczywiście iridescentowy połysk. I jeszcze troszeczkę mi przypomina Kaskę na oczach.
Crush Glow - również Iridescentowa paletka, ale ta jest ciepła i pięknie rozświetla oko Mogę śmiało powiedzieć, że w efekcie końcowym przypomina mi tak troszeczkę Mystic Eyes Ale to bardzo subiektywne porównanie - tak samo jak w w/w paletce.
Obie paletki idealnie nadają się na lato, Ready można na wieczór, a Crush na dzień, ale obie są delikatne i błyszczące, chociaż nie aż tak, jak Pearl Glow z kolekcji wiosennej.
Mnie się podobają na oczach - i to bardzo
a nie mówiłam że Ci się spodobają???
One naprawdę na żywo duuuuużo zyskują
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora