Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-21, 10:25   #2433
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Czy im już naprawdę na mózg padło?? Przecież USA i tak ma tanio a my nie dośc, że waluta szaleje to jeszcze nam podwyższają. Dla Polski w takim razie powinni dać 30%...dupki:/
żenua jednym słowem
Na Dzień Matki widziałam promocje na amerykańskiej stronie ale na polskiej już nie
Chyba już całkowicie nie zależy im na klientkach z Polski

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
chciałam tylko sie zameldować
podczytuję Was i nadal żyję - choć co to za życie....
w łazience nad kiblem ;(

i zeeeeeerrrrrro zakupów



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkap


a ja jutro o 16 odbieram klucze

Gratulacje


Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
już grubo ponad miesiąc nie dostałam żadnej paczuszki z kokardką
więszkość z was pewnie też nie
ciekawa jestem czy jesteśmy jakimkolwiek zauważalnym procentem w spadku sprzedaży czy tez pozostaniemy niezauważone....
Na pewno jesteśmy procentem i to dość sporym
Ale jako że Zenek mało kumaty jest to jeszcze trochę czasu może mu zająć dochodzenie do tego dlaczego sprzedaż spadła i czym to jest spowodowane
Za to Celnicy się pewnie cieszą że przestał ich zalewać ocean fioletowych wstążeczek
Prawde mówiąć to teraz strach cokolwiek zamówić bo taka paczka od razu sie w oczy rzuci

Muszę się wyżalić:
w niedzielę wieczorem zamówiłam Clarinsowego zbożaka i tonik do twarzy i nadal mam status packed z 18 maja i dalej już nic .
Chyba zaraz do nich maila do nich wystosuje bo kasę z karty już mi we wtorek ściągnęło.

EDIT: dostałam zbożaka jupii
Jest prześliczny, aż szkoda go używać
Siostra stwierdziła ze powinni coś takiego dodawać gratis dla wielbicieli żytniej (wódki)
Dołożyli mi jeszcze próbki- balsamu i podkładu.

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-05-21 o 13:03
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora