Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak samodzielnie przebić ucho,pępek lub nos?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-04, 16:45   #44
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Jak samodzielnie przebić ucho,pępek lub nos?

Ej no bez kitu. szukałam na wizażu rzetelnych info o piercingu o trafiłam na ten wątek. Siedzi tu to-to od 2008 roku i nikt tego jeszcze nie usunął?? Może przynajmniej trzeba zmienić temat wątku na bardziej adekwatny ("jak się okaleczyć i skutecznie zarazić jakimś świństwem").

A ten post to jest już normalnie dzieło sztuki. Pierwsza nagrodę za głupotę otrzymuje:


Cytat:
Napisane przez blondyna0101 Pokaż wiadomość
dziewczyny przebicie samemu nie jest takie straszne . wystarczy zaznaczyc sobie miejsce gdzie bedziemy wbijac igłe tak jak to robi wielu piercerów.

1. Kupić wenflon pomarańczowy i coś antybakteryjnego najlepiej kwas borny.
2. Kupić kolczyka do języka o długości przynajmniej 19 mm.
3.Kupić rękawiczki takie jak ma lekarz. Można w aptece kupić tak samo jak wenflon.
4. Przygotuj sobie wszystko. Podpowiedź : Jeśli chcesz znieczulic język to weź do buzi alkohol ale go nie połykaj najlepiej żeby to była wódka lub spirytus ale jeśli nie masz to może być też wino pomieszaj językiem tą wódkę w buzi przez jakąś minutę później wypluj .
5. Weź wenflon i odczep od niego pomarańczowe coś i białe coś na jego końcu ( obydwie rzeczy wyglądają jak małe zakręteczki )
A no i jeszcze coś rób to przed lustrem jeśli robisz sama .
6. Weź wenflon i zacznij wbijać od dołu . Gdy przebije skórę Wyjmij samą igłę ale ten plastik zostaw w języku.
7. W ten plastik który masz w języku włóż kolczyk od góry. Wyjmij plastik dołem i zakręć kolczyka.
8. Przepłukuj usta wodą jeśli ci leci krew.
9. NIE PIJ NIC GORĄCEGO PRZEZ 3-9 DNI PONIEWAŻ CI SIĘ KOLCZYK MOŻE PRZEKRZYWIĆ.


Tekst ze znieczulaniem przy pomocy alkoholu jest moim faworytem w całej tej lotnej wypowiedzi. Ostatnio widziałam jak ten sposób praktykowali w szpitalu polowym jak morfiny zabrakło. Z tym, że to był film o I Wojnie Światowej...
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując