Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 10:46   #540
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: IV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Cudne.
Dzisiaj je właśnie podziwiałam na blogu.
dziekuje
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jak zwykle- cudne



Genialne! A jak uzyskałaś takie ładne fale?



Śliczne! Powiedz, jaki to właściwie kolor? Jest naturalny?



Masz bardzo ładne włosy





Strasznie podobają mi się Twoje włosy I bardzo lubię zaglądać na Twojego bloga Ten komentarz z plastikiem... nie chcę być złośliwa, ale naprawdę chciałabym zobaczyć włosy osoby, która to napisała

Swoją drogą, przypomniało mi się, jak ktoś (ktoś płci żeńskiej) się mnie zapytał "po co mi takie długie włosy", a ja wypaliłam bez zastanowienia: a po co mi w ogóle włosy? Właściwie, włosy nie są do niczego potrzebne, może sobie ogolimy głowy? - no i jakoś nie spotkałam się z entuzjastyczną reakcją. Ciekawe, czemu (Nie to, żebym coś miała do łysych głów u pań, każdemu podoba się co innego )

ja nie lubie tych komentarzy co do dlugosci, kazdy ma swoja granice, mi sie takie podobaja...- i nie zamierzam ich obcinac bo dla kogos sa za dlugie i zle wygladaja... zreszta mialy kiedys 10-15cm wiecej...
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość



dziękuję ale moje przy Twoich to się chowają... Super długość
dziekuje
ale za to masz zdrowe i ten kolor

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Cudowne! Wzdychałam do nich ostatnio przeglądając blog Anwen i dalej mnie zachwycają.

Idę jutro podciąć końce. Mam nadzieję, że nie wrócę łysa...
dziekuje
mi konce podcina maz i mam pewnosc, ze jak mowie 1cm to tyle obetnie, jemu bardziej ich szkoda niz mi

Cytat:
Napisane przez tejsha Pokaż wiadomość
evelineau włoski marzenie po prostu są piękne gratuluję
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora