Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-17, 17:04   #2965
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nieee. Tak mi się tylko skojarzył ten tekst jak napisałaś, że poszłaś po zmywacz a wyszłas z lakierem
A poza tym ja juz skończyłam studia Bo ja stara jestem

nie pomyślałam, że mogło Ci o to chodzić! ale tak, to coś w tym stylu
aj, tam, nie marudź



Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
WSZYSTKO jest śliczne
hahaha, dzięki



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36581539]To ja jestem jakaś inna bo oglądam:Pierwszą miłość,na wspólnej,m jak miłość,na dobre i na złe,mam talent,x factor,must be the music...Nie oglądam tych show tanecznych [/QUOTE]

aaaaaaa! pierwsza miłość
jak jestem w domu ogladam przed 2 dni zaleglosci z 2-3 tygodni
na wspolnej czasami, master chef, kuchenne rewolucje, grey's anatomy, private practice, 90210




Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nawet cycki mnie nie są w stanie pocieszyć (Chyba, że masz gdzieś zdjecie swoich )

coś może by się znalazło..



Cytat:
Szczególnie, że my z Kubą się spotykamy i próbujemy ogarnąć to i może do siebie wrócić.
rozumiem, mam nadzieję że się wyprostuje Wam to wszystko



Cytat:
Doba, ja się zegnam. Jadę na jakąś posraną mszę (wybaczcie, ale nienawidzę kościołów i jak mnie ktoś na siłą tam ciągnie, to mnie strzela). Mam ponad 39 stopni gorączki i jestem kierowcą. Jak wszyscy to przeżyją, to będzie dobrze.
Trzymajcie kciuki, żeby 40 km było do pokonania w takim stanie.
o boze ;o uważaj tam, wracaj szybko i kuruj się!



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Najgorszy dla mnie miesiąc w roku to listopad. Nienawidzę z całego serca. Potem grudzień.
a ja lubię, mam w listopadzie urodziny a potem w grudniu imieniny, i potem są swięta i sylwester



[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36582710]Skończyłam lakier
Żegnaj utwardzaczu wibo. Ciągle bąblował. Nawet teraz na wyschniętym od 3 dni lakierze. Już myślałam że go nigdy nie skończę Nigdy więcej go nie kupię.[/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dzień dobry
czeeeeeeeeeść
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora