Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-29, 20:46   #49
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Także nie mam kursu ale zanim zajęłam się hybrydą sporo robiłam zwykłych manicure, starając się ćwiczyć i próbować coraz to nowszych wzorów. Dzięki temu np nie miałam problemu z hybrydą i zalewaniem skórek
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja już od dawna zajmowałam się malowaniem paznokci. Wiele osób zwracało na to uwagę :P czasami zdarzało mi się też malować zwykłymi lakierami znajomym Ja przy hybrydzie zalewałam skórki szczególnie przez to, że dawałam za dużo lakieru i mi spływał na skórki. Ale potem jak już tu Was znalazłam, coraz więcej wiedziałam i szybko się udało to naprawić Ostatnio przeglądałam wiele wzorków i zdobień i aż mam ochotę wypróbować wszystkie, ale przez to, ze hybryda się długo trzyma nie mam takiej możliwości :P
Ja zrobiłam kurs (chociaż jak chodzi o hybrydę to nic nowego się nie nauczyłam), ale jak patrzę na niektóre prace tutaj to się wstydzę wrzucać swoje ale z kolei nie mam praktyki, paznokcie zaczęłam robić na początku tego roku, wcześniej malowałam tylko sobie i to na 1 kolor

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dla uzależnionych od koloru na paznokciach ta trwałość która jest zaletą staje się wadą



Co do wątku może do pierwszego postu dodać jeszcze informacje typu : najczęściej polecane bazy, topy i kolorówka ?
Ok
baza: Gelish, coś jeszcze?
top: Gelish, Eco ... ?
kolorówka: Mollon, Cosmetic zone, Semilac ... ?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora