Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-01, 10:14   #4050
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Pielęgnację taką prowadzą mniej więcej od lutego, czasami z przerwami, ale minimum jakie im fundowałam to zawsze odżywka, lakier i krem do rąk min 3 razy dziennie.

Na początku miałam problem z rozdwajaniem, dlatego zaczełam je olejować. Aktualnie rozdwaja mi się tylko palec wskazujący prawej ręki, ale to też już prawie mi wyrosło i nie widzę żeby dalej szło wiec niebawem z nim też będę mieć spokuj

Teraz raczej łamią mi się gdy w coś uderzę, po czymś mocno przejadę (tak że płytka wygina się w drugą stronę, np. jak łapałam te katalogi i się wyślizgły), kruszą się raczej żadko, głównie wskazujący i środkowy prawej ręki. Kiedyś mi się łamały, nadrywały z boku, mniej więcej w 2/3 płytki, ale od jakiś 2 tygodni nie widziałam już tego problemu.

Póki co po spiłowaniu, płytka nie wygląda źle prawie nie widać rozdwajania, więc myślę że może być tylko lepiej

A jak są odrośnięte troskszkę, to nie da się ich wygiąć - są za twarde, a jak za mocno się odegą to się łamią.
No to już na tyle czasu, żeby płytka odrosła cała, więc powinno być dobrze. Jedynie co mi jeszcze przychodzi do głowy to zbyt duża ilość protein (keratyna z rybek) i utwardzaczy typu formaldehyd z odżywek, ale w sumie nawilżasz (kremy) i natłuszczasz olejami więc powinno się to równoważyć. Możesz spróbować ograniczyć rybki i zmienić odżywkę na tą co służyła wcześniej, może akurat to podziała
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora